loader image
wn5 1

wn5 – odpowiedź na 5G

WaveSteel rzucił wyzwanie 5G, angażując grupę swoich inżynierów do zaprojektowania oraz produkcji wolno-stojących słupów wielofunkcyjnych wn5 – będących inteligentnym rozwiązaniem dla terenów miejskich. Wn5 to słup, który oferuje zasięg bezprzewodowy, rozwiązania oświetleniowe, monitoring, WiFi oraz wiele innych, przydatnych funkcji.

Słup wn5 od – jako estetyczna, nowoczesna i wielofunkcyjna struktura – jest z łatwością dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta. 

Kluczowe cechy wn5

  • wysokość od 8 do 18 m
  • osłona słupa jest wykonana z materiału o niskim współczynniku pochłaniania sygnału radiowego – 1,34 dBm
  • możliwość azymutalnej orientacji anten
  • modułowa konstrukcja zapewnia wygodny transport na plac budowy
  • czas montażu – 1 dzień
wn5 2

Zalety dla miasta

Unikalna konstrukcja wn5 spełnia nie tylko nowoczesne potrzeby telekomunikacyjne smart city, ale&odpowiada także na rozbudowane oczekiwania obywateli i władz lokalnych.

Inteligentne rozwiązania, takie jak wn5, mają kluczowe znaczenie w dzisiejszej rzeczywistości, pełnej nowych technologii. Zapotrzebowanie na możliwość ciągłego transferu danych, dobrej jakości bezprzewodowe połączenie internetowe oraz dostępność punktów ładujących dla nowych samochodów i rowerów elektrycznych to jedynie mała część oczekiwań mieszkańców miast w stosunku do zagospodarowania przestrzeni miejskiej. Wn5 odpowiada na te oraz wiele więcej wymogów nowoczesnego miasta – i to w eleganckiej formie, która nie zaburza estetyki otoczenia.

Setki możliwości

Wielofunkcyjny słup miejski wn5 można dostosować do lokalnych potrzeb klienta na setki sposobów – dobierając takie wyposażenie, jakie jest najbardziej potrzebne dla społeczności w danej lokalizacji. W konstrukcji wn5 można umieścić między innymi:

wn5 3